Hotel për shitje

Olimpiaki Akti (Katerini),Greqi

Hotel për shitje në bregdetin Olimpik,

Olimpiaki Akti (Katerini),Greqi
Siperfaqja: 560 m²
 Ka 13 dhoma dhe gjithsej 43 krevate
* Hoteli ndodhet në një zonë të qetë dhe vetëm pak minuta në këmbë nga plazhi dhe shumë afër shumë taverna, bar-kafe dhe supermarkete, furra buke, dyqane suveniresh, zyra mjekësore dhe pajisje të tjera.
Çmimi: 700,000 €
rivieraproperties@gmail.com
+306944220550

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11533
Property Type: Olympic Riviera Greece
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Hotel për shitje

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram