Apartament Per Shitje

Ish Bashkia ,Korce

Adresa : Tek Ish Bashkia ,Korce
Siperfaqe : 98m2
Organizohet ne 2 dhoma gjumi,sallon + kuzhine ,tualet dhe ballkon
Ndodhet ne kat te VI ,ne hyrje me ashensor
Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar
Disponon sistem ngrohje & ftohje ne te gjitha ambientet

Cmimi i shitjes : 95 000 €

Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Tel : +355 822 57 110 / +355 69 683 47 47
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa e Zyres: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 ,Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-12033
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament Per Shitje

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram