JEPET ME QERA MAGAZINE KORCE

korce

JEPET ME QERA MAGAZINE‼️

 

????ADRESA: Lgj 17, Rruga ” Muzakajt” , prane hotel “Konti”.
????SIP TOT: 700 m²
????CMIMI: I diskutueshem prane zyres tone.
➡️Magazina eshte e rikonstrukturuar dhe funksionale
➡️Mund te jepet pjeserisht ose e gjithe siperfaqja.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10786
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for JEPET ME QERA MAGAZINE KORCE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram