JEPET ME QERA NJESI BIZNESI

KORCE

JEPET NJESI BIZNESI ME QERA‼️ ????????KORÇË

????SIP: 100 m²
????ADRESA: “Rr 1 Maj”
????CMIMI: 50 000 leke
➡️Objekti mund te perdoret per njesi biznesi te ndryshme
➡️Mundesi ndarje ne dy ambiente.
➡️Disponon dhe garazh (opsional)

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10780
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for JEPET ME QERA NJESI BIZNESI

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram