JEPET ME QERA- NJESI BIZNESI

Rruga Nacionale "KORCE-TIRANE KM 1"
JEPET ME QERA- NJESI BIZNESI
✔️Ambjenti eshte i pozicionuar ne Rr Nacionale “KORCE-TIRANE KM 1”,
✔️Siperfaqja ????2515 m2

✔️ Godina eshte e restauruar, ka funksionuar me pare si mobileri dhe si rrobaqepesi

➡ Kati : 1  Disponon shkalle te brendeshme dhe jep mundesi shfrytezimi te nje ambjenti te dyte dhe hapesiren e nevojshme, si ambjent  magazinimi te dyte , ne te njejtin kat.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10359
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for JEPET ME QERA- NJESI BIZNESI

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram