LESHOHET ME QERA -MAGAZINE

korce
Siperfaqe : 851 m ²
Organizimi : 1 kateshe
Lartesia : 10 m
Mund te perdoret dhe si dy ambjente te mevetesishme
( disponon dy hyrje )
Disponon akses per hyrje KAMIONASH & vinc per ngritje peshe
Mund të përdoret si magazinë për ambiente shërbimi, prodhimi etj.
Cmimi : 100 000 lek / muaj ( I diskutueshem )
Adresa : Rruga ” Viktor Gjika ” , Ish Parku i MALLRAVE , Korce
Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11160
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for LESHOHET ME QERA -MAGAZINE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram