Magazina Per Shitje

Rruga “Viktimat e Kenetes se Maliqit ,Korce”
Adresa : Rruga “Viktimat e Kenetes se Maliqit ,Korce”
Magazina I :
Siperfage: 521 m2 Truall – nga e cila 521 m2 eshte ndertese
Eshte nje kateshe & e pajisur me kontratat e ujesjellesit dhe energjise elektrike .
E pershtateshme per tipologji te bizneseve te ndryshme
Cmimi : 15 000 000 Leke

Magazina II :
Siperfaqe : 506 m2 truall -nga e cila 506 m2 eshte ndertese
Eshte dy kateshe & e pajisur me kontratat e ujesjellesit dhe energjise elektrike.
E pershtateshme per tipologji te bizneseve te ndryshme
Cmimi : 10 000 000 Leke
Opsionale: Magazinat mund te shiten edhe se bashku
Cmimi : 23 000 000 Leke
Info: Magazinat disponojne dy dyer
Per nje vizite ne prone na kontaktoni :
Tel: +355 822 57110 / 0696834747
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Gjergi Kastrioti, nr. 2, Korçë, Albania

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-12121
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Magazina Per Shitje

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram