Magazine me Qera

korce
Siperfaqe totale : 202 m ²
Siperfaqe ndertimi : 69 m ² ( secili kat )
Organizimi : 2 kateshe
E pershtateshme per zhvillimin e bizneseve te ndyshme
Rrethohet nga oborr me siperfaqe prej 400 m ² & pozicionohet me pajme nga rruga
Ambjenti ka funksionuar si zyre , momentalisht eshte i boshatisur dhe ofron mundesi shfrytezimi te hapesires sipas kerkeses
Cmimi : I diskutueshem
Opsionale : Objekti ofrohet dhe per shitje.       Cmimi : 8 500 000 lek
Adresa : Ish Parku Automobilistik , Korce
Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² ,Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11157
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent/ Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Magazine me Qera

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram