NJESI BIZNESI ME QERA / SHITJE

korce

NJESI BIZNESI ME QERA / SHITJE

Adresa :Tek blloku i Francezeve
Siperfaqja : 62.70 m2
Organizimi : 2 ambiente + 1 tualet
Mundesi shume e mire investimi per biznese te tipologjive te ndryshme

Per shitje – 80 000 leke per m2
Per qera – cmim i diskutueshem

Cmimet me konkurruese ne treg

Për detaje dhe vizite ne prone na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa e zyres: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11273
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent/ Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for NJESI BIZNESI ME QERA / SHITJE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram