NJESI BIZNESI NE SHITJE

pazari i vjeter ,korce

NJESI BIZNESI NE SHITJE
Adresa :Pazari i vjeter ,Korce
Siperfaqe : 42 m² secili kat
Organizimi : kati I + 1 tualet
kati II dhe bodrum
Mundesi investimi per biznese te tipologjive te ndryshme
Eshte e pajisur me grila metalike antike ,ashensor te brendshem
Njesia eshte e ekspozuar me dyer xhami me pamje nga rruget e pazarit
Cmimi : i diskutueshem

Për nje vizite ne prone na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11256
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for NJESI BIZNESI NE SHITJE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram