Adresa : Rruga “Sokrat Mio” , Korce
Siperfaqe totale : 260.41 m2
Siperfaqe dyqani :
-40.45 m2
-33.10 m2
-17.05 m2
-24.08 m2
-33.00 m2
-25.03 m2
-31.00 m2
-31.00 m2
-35.70 m2

Siperfaqe bodrumi :392.60 m2
Njesite ndodhen ne katin I, viti i ndertimit 2013
Ne cmim perfshihet : ambienti ,tualeti, qepena
Ambientet mund te shiten te vecuara nga njera-tjetra ose te gjitha se bashku
Jane te pershtatshme per cdo lloj biznesi si: zyra biznesi, klinika te cdolloj profili, pasticeri etj .

Cmimi: i diskutueshem

Për detaje dhe vizite ne prone na kontaktoni :
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11112
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for NJESI NE SHITJE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram