OBJEKT ME QIRA , KORÇË

Rruga "Stefan Andrea" , Korçë

OBJEKT ME QIRA , KORÇË

Sipërfaqja : 125 m2

Ambienti është ende në beton të pastër.
Viti I ndertimit : 2017-2019 e Perfunduar .
Kontrata e energjisë Elektrike dhe Ujësjellësit janë pa kontrata.

Çmimi i diskutueshem vetem prane zyrave “Dion”!

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
➡️ Mob/Tel: +355696834747 /
+35582257110
➡️ Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0

0
0

Property details:

Property ID: HI-07524
Property Type: Biznese
Property Status: Rent/ Sale

Features:

  • Concrete flooring
  • Garage

REZERVO TAKIM

Nearby places powered by yelp

Review for OBJEKT ME QIRA , KORÇË

Avatar
Overall Rating:
Cilesia e Prones
Vendndodhja
Karakteristikat
Review Content:
Login to leave a review
Language »
FacebookInstagram