SHITET APARTAMENT 2+1 KORCE

Rr Ismail Qemali,Korce
Apartament ne Shitje Korce
Siperfaqe : 128 m ²
 Organizimi :
– dhoma gjumi – 2
– sallon – 1
– kuzhine -1
– ballkon -2
– tualete -1
 Apartamenti ndodhet ne nje zone qe ofron facilitete , ne Pedonalen e QYTETIT
 Kati : V ( ne nje pallat 7 katesh dhe me ashensor )
Cmimi : 650€/ m²
Disponon dokumentacion te rregullt

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10747
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for SHITET APARTAMENT 2+1 KORCE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram