Shitet apartament 75 m2 Nea Paralia-Antheon, Greece

Thessaloniki

Shitet apartament Nea Paralia-Antheon, Greece.
Apartamenti eshte totalisht i rinovuar me siperfaqe 75 m2.
Perbeher nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine dhe tualet.
Ndhodhet ne katin e 5 , pallat me ashensor ne gjendje shume te mire, ndertim i vitit 1967.

ÇMIMI: 225,000 €

Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10727
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Shitet apartament 75 m2 Nea Paralia-Antheon, Greece

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram