Shitet Mezonete ne Afytos (Chalkidiki,Greece)

Afytos Halkidiki,Greece

Shitet Mezonete ne Afytos (Chalkidiki,Greece)
Siperfaqe: 100 m2, me nje vendodhje fantastike buze detit.
Prona perbehet nga nje apartament ne katin perdhe, me siperfaqe 40 m2, i perbere nga: 1 dhome ndenje, kuzhine dhe banjo dhe nje mazonete 60 m2, ne katin e 1 dhe 2 te pallatit. Perbehet nga dy dhoma, dy tualete dhe dy dhoma gjumi. Njëra në katin e 1-rë dhe e dyta që është mjaft e madhe në katin e 2-të.
E pershtatshme per shtepi pushimi ose per perdorim biznesi (qera).

Cmimi: 185.000€

Për detaje na kontaktoni:
Mob: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11003
Property Type: Halkidiki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Shitet Mezonete ne Afytos (Chalkidiki,Greece)

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram