Shitet – Njesi Biznesi

Korce

Shitet – Njesi Biznesi
Siperfaqe : 21 m ²
Godina eshte 2- kateshe
E rikonstruktuar
Disponon shkalle te brendeshme & tualet
Me punime elektrike dhe hidraulike
Mundeson realizimin e bizneseve te tipologjive te ndryshme
Cmimi : 38 000 € ( I diskutueshem )
Opsionale : OBJEKTI JEPET & Me QERA -( Sipas kerkeses )

Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Tel : +355 822 57 110 / +355 69 683 47 47
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa e Zyres: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 ,Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10889
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Shitet – Njesi Biznesi

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram