SHITET VILË 2 KATËSHE, PRANË DION REAL ESTATE AGENCY

Rruga :" " Vasil Tromara" , Korçë.

SHITET VILË 2 KATËSHE:
SIP: 196m2 nga të cilat 94m2 ndërtesë
ADRESA: Kryqëzim i Rr. “Vasil Tromara” me Rr. “Abdyl Frasheri” .
*Dokumentacioni i Rregullt.
*Vila gjendet në kushte të shkëlqyera dhe gati per t’u banuar.

Çmimi i Diskutueshëm !!

 

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-04020
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Garage
 • Heating
 • kitchenette
 • Outdoor Kitchen
 • Smart TV

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for SHITET VILË 2 KATËSHE, PRANË DION REAL ESTATE AGENCY

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram