VILË NË SHITJE – LAGJIA 1

Rruga " Ptomeleu Xhuvani", Korçë.

Vilë  4 katëshe në shitje , Lagjia 1 

 • Kati 0: Mund të përdoret edhe si biznes. Ka 2 Fasada xhami, Sallon të hapur + Kuzhinë + Tualet.
  *Sipërfaqja: 131m2
 • Kati I: Sallon (4.6m*5.8m) + Ballkon, Kuzhinë + Trapezari+ Ballkon, Dhomë gjumi + Tualet.
  *Sipërfaqja:173m2
 • Kati II: Sallon + Studio + Ballkon, 3 dhoma gjumi + Ballkon, Tualet.
  *Sipërfaqja:173m2   
 • Kati III: Papafingo e shfrytëzueshme me sipërfaqe: 173m2
  * Sipërfaqja totale: 700m2Info:
 • Shtëpia është në kushte të shkëlqyera dhe gati për t’u banuar
 • E izoluar dhe e paisur me instalime elektrike dhe hidraulike
 • Pozicionim: Veri-Jug
 • Dyert dhe dritaret me alumin
 • Ngrohja me kaldajë-kalorifer
 • Shtëpia ka oborr e cila ka ambjent per parking per 2 ose 3 makina
 • E përshtatshme për Biznese të ndryshme si: Bujtinë ose Hotel me një kapacitet premtues prej 10-12 dhomash.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-05204
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Garage
 • Kalldrëm/Pavement
 • kitchenette
 • Landscaped gardens
 • Palm Trees
 • Smart TV
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Floor plans:

  • Size:131m²
  • Price:
  • Baths:1
  • Rooms:3

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Rruga " Ptomeleu Xhuvani", Korçë.
  walkscore 62/100
  62
  Walk Score
  Somewhat Walkable

  Nearby places powered by yelp

  Review for VILË NË SHITJE – LAGJIA 1

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram