Shtepi ne Shitje Panorama , Thesaloniki , Greece

selanik
➡️Shtepia eshte 3 kateshe + depo ( Ndertim i vitit 2004 )
➡️Kati i pare organizohet ne :
✔️-sallon i madh,
✔️– kuzhine
✔️– ballkon
✔️– tualet.
➡️ Kati i dyte organizohet ne :
– sallon
✔️– 2 dhoma fjetjeje
✔️– 1 tualet
✔️– 1 dhome e vogel
✔️– 1 ballkon
✔️– Papafingo
????Objekti ofron 2 mundesi Shitjeje :
????Opsioni 1.
➡️Ne shitje Kati I + Kati II (banim ) + Papafingo
➡️ Siperfaqe : 290 m 2
➡️ Cmimi : 385 000 €
????Opsioni 2.
➡️ Shitet i gjithe Objekti
➡️ Siperfaqe Totale : 390 m 2
➡️ Cmimi : 560 000 €
✔️ Shtepia Shitet gjysem e MOBILUAR
✔️ Ngrohja realizohet me kaldaje Gazi dhe kondicioner
✔️ Objekti ofron mundesi parkimi & Secili kat disponon hyrje te ndare dhe te vecante
✔️ Pozicionohet , prane restoranteve , parkut , kafeneve dhe shkollave.
✉️Adresa : Kanari 5 Panorama Thessaloniki
☎️ Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Tel : +355 822 54 054
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 ,Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10290
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

Features:

 • Balcony

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Shtepi ne Shitje Panorama , Thesaloniki , Greece

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram