Shtepi Private Per Shitje

Adresa: “Rr Janaq Kilica”

Adresa: “Rr Janaq Kilica”

Sip: 121.34 m²
Sip ndertimi: 96.33 m²
Kati I -Organizohet ne :
-sallon
-kuzhine
-dhome magazinimi
-tualet
-korridor
-oborr
Kati II -Organizohet ne :
-3 dhoma gjumi
-Tualet
-ballkon
-Disponon papafingo si dhe oborr ne pjesen e pasme dhe te parme.
Në një vendodhje të shkëlqyer, ne nje nga lagjjet me te mira te qytetit.

ÇMIMI: 165,000 €

Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-12144
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Adresa: “Rr Janaq Kilica”
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for Shtepi Private Per Shitje

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram