Shtepi Private Per Shitje

Rruga "Petraq Shomo" ,Korce

Adresa : Rruga “Petraq Shomo” ,Korce
Siperfaqe totale : 179 m2
Siperfaqe ndertese : 53 m2 (Kati)
Organizohet ne dy kate dhe ka nevoje per investim
Pozicionohet ne nje lagje te qete

Cmimi i shitjes : 85 000€ (i diskutueshem)

Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Tel : +355 822 57 110 / +355 69 683 47 47
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa e Zyres: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 ,Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-12027
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for  Shtepi Private Per Shitje

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram