TOKE NE SHITJE

Στην περιοχή της Θέρμης Θεσσαλονίκης.

ADRESA: TOKE NE SHITJE ​​
Sipërfaqja totale: 16000 m²
ADRESA: Në zonën e Thermit të Selanikut,Greece
Mundesi transferimi te tokes ne dokumentacion.
Ofertë ekskluzive e Dion Group.
SHITET ne zonen e Thermit.
Mundësi shume e mire investimi për shkak të vendndodhjes së saj buzë lumit në një nga zonat më të mira të vendit
Çmimi: 60.000 €/ 1000 m²
Shitet i plote dhe jo i pjesshem.

Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11401
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM


  Notice: Undefined offset: 1 in /home/dionxllb/public_html/wp-content/plugins/iwproperty/templates/property-details/video-virtual.php on line 25

  Nearby places powered by yelp

  Review for TOKE NE SHITJE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram