Vilë 4 katëshe në shitje

korce

Oferta e Dites ! 490 000 euro
Vilë 4 katëshe në shitje ,Korce
Kati 0 : Mund të përdoret edhe si biznes. Ka 2 Fasada xhami, Sallon të hapur + Kuzhinë + Tualet.
Sipërfaqja : 131m ²
Kati I: Sallon (4.6m*5.8m) + Ballkon, Kuzhinë + Trapezari+ Ballkon, Dhomë gjumi + Tualet.
Sipërfaqja :173 m ²
Kati II: Sallon + Studio + Ballkon, 3 dhoma gjumi + Ballkon, Tualet.
Sipërfaqja:173 m ²
Kati III: Papafingo e shfrytëzueshme me sipërfaqe: 173m2
Sipërfaqja totale : 700 m ²
Shtëpia është në kushte të shkëlqyera dhe gati për t’u banuar
E izoluar dhe e paisur me instalime elektrike dhe hidraulike
Pozicionim: Veri-Jug
Dyert dhe dritaret me alumin
Ngrohja me kaldajë-kalorifer
Shtëpia ka oborr e cila ka ambjent per parking per 2 ose 3 makina
E përshtatshme për Biznese të ndryshme si: Bujtinë ose Hotel me një kapacitet premtues prej 10-12 dhomash
Adresa : Lagjia 1 , Korce
Cmimi : I diskutueshem
Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11174
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Vilë 4 katëshe në shitje

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram