JEPET ME QIRA APARTAMENT , LAGJIA E RE

Korçë, Lagjia e Re

JEPET ME QIRA APARTAMENT , LAGJIA E RE

Sipërfaqe: 125 m2

       Info:

 1. Korridor,
 2. Sallon+Kuzhinë
 3. 3 dhoma gjumi,
 4. Tualet.
 5. Ballkone
 • Apartamenti ndodhet në gjendje shumë të mirë për banim dhe disponon një pamje të mrekullueshme. 🙂
 • E izoluar dhe e paisur me instalime elektrike dhe hidraulike.
 • Dyert dhe dritaret me punim Druri.
 • Shtëpia ka oborr e cila ka ambjent per parking.
 • I përshtatshëm  për 4 persona.

  ÇMIMI: 20.000 Lekë I diskutueshëm
  Adresa :  Lagjia e Re ,  Korçë

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582257110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Republika, nr.8, Korçë.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-07752
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Garage
 • Heating
 • kitchenette
 • Landscaped gardens
 • Smart TV
 • Trees and Landscaping
 • Truall

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Korçë, Lagjia e Re
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for JEPET ME QIRA APARTAMENT , LAGJIA E RE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram