AMBIENT PER ZYRA ME QERA

PYLEA GREECE

Adresa:Konstantinopolitika (Pylea), Greece
Siperfaqja: 264 m2
Organizimi : 4 hapesira zyre,kuzhine , tualet (per femra dhe meshkuj)
Ndodhet ne katin e I te godines
Godina eshte e pajisur me sistem alarmi, sistem te shuarjes se zjarrit, dalje emergjente si dhe kondicioner.

Cmimi i qerase :€ 1,750

Për detaje na kontaktoni:
Mob :+355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11088
Property Type: Thessaloniki Region
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for AMBIENT PER ZYRA ME QERA

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram