APARTAMENT NE SHITJE 3+1 KORCE

Bashta e "Shen Merise", Lagjja 9.
Apartament ne shitje. -Korçë, Albania.
Organizimi 3+1.
Siperfaqje 133 m2.
Kati i pare banim.
Pallat i ri.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe shitet i mobiluar.
Kuzhine e vecuar + 2 ballkone.
Ndodhet ne nje zone te qete banimi, ne nje nga lagjet me te mira te qytetit.
Çmimi: 99 000 €.
Adresa: Tek Bashta e “Shen Merise”, Lagjja 9.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10760
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMENT NE SHITJE 3+1 KORCE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram