Apartament në shitje

Martiou (Voulgari - Ntepo - Martiou)
Apartament në shitje

Adresa: Martiou (Voulgari - Ntepo - Martiou) (Greqi)
Siperfaqja:92 m2 bruto dhe 83 m2 neto
Kati i 5-të
Përbëhet nga 3 dhoma, sallon, kuzhine dhe tualet me dritare.
Ka veranda te medha si perpara ashtu edhe pas dhomave.
Çmimi për m²: 3.098 €
Cmimi: 285.000 €

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11223
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament në shitje

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram