AuraLux , Apartament me qera

Agia Triada ,Greqi

AuraLux , Apartament me qera
Agia Triada ,Greqi
Sipërfaqja :130 m²
Ajo përbëhet nga 3 dhoma gjumi, 2 banjo, dhomë ndenjeje, kuzhinë, dhe një tarracë me pamje nga deti.
I përshtatshëm për 6 të rritur
Agia Triada Beach është 100 metra larg, ndërsa Perea Beach është 2.9 km larg.
Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Selanikut, 6 km nga AuraLux.

€ 840 për 3 netë
€ 1,300 në javë
15% zbritje për 1 javë qëndrim
20% zbritje për 2 javë qëndrim
CMIMET JANE TE NDRYSHME SIPAS DATAVE DHE SEZONIT

Na kontaktoni për rezervime:
+355672767123
Dion-Travel@

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11387
Property Type: Julia's Apartment
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for AuraLux , Apartament me qera

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram