Forest Villa -SHITET

ELANI, HALKIDIKI

Adresa: Elani, Halkidiki – Greece
Çmimi: 217 000€

Vila eshte e organizuar ne kuzhine , sallon ,3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe ballkon.Ofron pamje te pyllit dhe ka pishine individuale.
Distanca nga plazhi eshte 5 min.

Per informacione te metejshme kontaktoni:
Tel:+355 69 683 47 47
Email:realestate.dion@gmail.com

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10815
Property Type: Halkidiki
Property Status: Sale

Features:

 • Balcony
 • Beach
 • Bedding
 • Pool

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Forest Villa -SHITET

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram