NJESI BIZNESI ME QERA (KORCE,ALBANIA)

Bulevardi Rep. (Korce,Albania)
SUPER NJESI BIZNESI ME QERA
Adresa: Bulevardi Rep. (Perballe Bibliotekes se Re)
Sip. tot: 211.7 m²
Sip. amb: 179 m²
Dy ambiente (kati III & IV)
Ne nje nga vendndodhjet me te mira te qytetit, ne qënder te Korçës.
Objekti mund te perdoret per biznese te llojit te ndryshem (klinika,zyra,institucione financiare)
Totalisht e investuar dhe e rregulluar.
Me pamje nga rruga.
Drite natyrale gjate gjithe dites.
Cmimi: -Ambienti I: me pamje ballore nga Blv Rep. 15€ m²
-Ambienti II: me pamje nga pjesa e pasme nga 10€ m²
-Ambienti III: 12€ m²
CMIMI I DISKUTUESHEM

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10570
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Bulevardi Rep. (Korce,Albania)
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for NJESI BIZNESI ME QERA (KORCE,ALBANIA)

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram