APARTAMENT PER SHITJE

“Rruga e Kampit “ Korce
Adresa: Rruga e kampit ,Korce
Siperfaqe: 126 m2
Organizimi : 2 dhoma gjumi, sallon , kuzhine e vecuar , tualet ,korridor i madh, ballkon, + 1 dhome magazinimi (mundesi per tualet te dyte)
Apartamenti ndodhet ne katin e katert, ne nje nga lagjet me te preferuara dhe te qeta te qytetit te Korces
Cmimi: 10 500 000 Leke
Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa e zyres: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10777
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMENT PER SHITJE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram