Shitet Kompleks ne Psakoudia (Halkidiki,Greece)

Psakoudia Greece

Shitet Kompleks ne Psakoudia (Halkidiki,Greece)
Truall: 4.300 m2

Prona eshte 3-kateshe dhe perbehet nga 9 dhoma gjumi,6 kuzhina,6 dhoma ndenje,6 tualete.

E mobiluar dhe ne nje vendndodhje te shkelqyer midis gjelberimit.
E pershtatshme per njesi biznesi (qera).

Cmimi:950.000€

Për detaje na kontaktoni:
Mob: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10993
Property Type: Halkidiki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Shitet Kompleks ne Psakoudia (Halkidiki,Greece)

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram