SHITET SHTËPI PRIVATE!(e mobiluar)

lagjia e re

 

Sipërfaqe: 175m2 truall, 80m2 ndërtesë
Ngrohje me sistem kaldaje
Pamje nga mali i Moravës
2 Obore
2 Ambjente/dhoma magazinimi

Kati i 1
– 1 Tualet i madh
– 1 Dhomë
– 1 Kuzhinë( moderne dhe e pajisur me të gjitha pajistet elektroshtepiake)
– 1 Sallon

Kati i pare lidhet me katin e 2 me shkallë prej druri

Kati i 2
– 1 Sallon
– 1 Tualet
– 2 Dhoma gjumi(e çiftit & e fëmijëve)
– 1 Korridor i madh
– 1 Ballkon( me dalje në obor)

Vendodhja: Lagjia e re tek birra në rreth rrotullimi, Korçë

Çmimi i diskutueshëm!

Për më shumë detaje na kontaktoni :

Mob: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti, nr. 2 , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10799
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  lagjia e re
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for SHITET SHTËPI PRIVATE!(e mobiluar)

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram