SHTËPI NË SHITJE , LAGJIA 12 KORÇË

Rruga e Veteranëve , Korçë

SHTËPI NË SHITJE , LAGJIA 12 KORÇË

Sipërfaqja Totale : 97.50 m2
Sipërfaqe Ndërtimore : 68 m2

Objekti është i organizuar në :
Kati i Parë : – Gjysëm Bodrumi i Shfrytezueshëm
Disponon Sallon & Kuzhinë
Tualet.
Kati i Dytë
Disponon :
3 dhoma gjumi.

       Info:

 • E  paisur me instalime elektrike dhe hidraulike.
 • Dritaret me punim  Alumin
 • Intesiteti sizmik i sheshit të ndërtimit : 8 Ballë.
 • Shtëpia ka oborr e cila ka ambjent per parking.
 • E përshtatshme për Banim ose për zhvillim Biznesi të tipit Vilë e vogël Me qera Ditore.
  ÇMIMI: (I diskutueshëm)
 • Dokumentacioni i Rregullt.
  Adresa : “Rruga e Veteranëve”, Korçë.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kstrioti , nr.2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-08313
Property Type: Korca CITY
Property Status: Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Garage
 • Heating
 • kitchenette
 • Trees and Landscaping

  REZERVO TAKIM

  Property address:

  Supermarket
  Station
  Restaurant
  Hospital
  School
  Park
  Rruga e Veteranëve , Korçë
  walkscore 6/100
  6
  Walk Score
  Car-Dependent

  Nearby places powered by yelp

  Review for SHTËPI NË SHITJE , LAGJIA 12 KORÇË

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram