PRONE NE SHITJE!

PSAKOUDIA,HALKIDIKI,GREECE

Adresa: Psakoudia, GREECE, Kemba e dyte Halkidiki – 500m larg Elinotel Sermilia Resort.
Siperfaqe totale: 4500 m2
Çmimi i shitjes: 950 000€
Perbehet nga 3 vila te bashkuara , secila nga 3 kate.
Siperfaqja neto e viles :125 m2.
Siperfaqja e ballkonit: 60 m2
Kati i pare i vilave eshte me dere te veçuar, ndersa kati i dyte dhe i trete eshte i bashkuar.
Çdo vile ka 3 tualete dhe eshte gjysme e mobiluar.
Vilat kane oborr te madh me siperfaqe te gjelberuar me peme , te pershatshem per barbeque dhe hapesire parkimi.
Mundesi ne te ardhmen per ndertim 850 m2.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10473
Property Type: Halkidiki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for PRONE NE SHITJE!

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram