Shtepi Per Shitje

Kriopigi (Kassandra), Greece

Kriopigi (Kassandra), Greece
130 m²
Maizonetë këndore me pamje nga deti.
Prona përbëhet nga tre nivele prej 43.3 m2 secili.
Nje mazonete ne katin perdhe me katin e pare dhe nje apartament te pavarur me hyrje te vecante ne katin e dyte.
Çdo kat ka kuzhinën dhe banjën e vet, gjithsej 3 kuzhina dhe 3 tualete.

240,000 €

Për detaje na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-12155
Property Type: Halkidiki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Shtepi Per Shitje

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram