Shtëpi Për Shitje (Ne Ndertim)

Afitos (Kassandra) - Afitos ,Greece

Afitos (Kassandra) – Afitos ,Greece
100 m2
Organizohet ne tre kate
Ndodhet prane detit
Prona përbëhet nga një apartament i pavarur në katin e parë prej 40sqm, i përbërë nga një dhomë ndenjeje, kuzhinë dhe banjo
Një shtëpi prej 60sqm, në katin e parë dhe të dytë të ndërtesës.


Cmimi per m2 : 3000 €

Per detaje na kontaktoni:
Tel : +355 822 57 110 / +355 69 683 47 47
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa e Zyres: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 ,Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-12112
Property Type: Halkidiki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Shtëpi Për Shitje (Ne Ndertim)

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram