VILË 3 KATËSHE NË SHITJE, SHKOLLA E MUZIKËS , KORÇË

Rruga "Emin Duraku" , Korçë

VILË 3 KATËSHE NË SHITJE, SHKOLLA E MUZIKËS , KORÇË

VILË 3 KATËSHE NË SHITJE , KORÇË

Sipërfaqja Totale : 421.40 m2
Sipërfaqe Ndërtimore : 266.50 m2

Objekti është i organizuar në :
Kati i Parë : – Gjysëm Bofrumi i Shfrytezueshëm.
Kati i Dyte & I tretë : – Ndërtim i ri dhe Cilësor.( Në Proçes ndërtimi)

       Info:

 • E izoluar dhe e paisur me instalime elektrike dhe hidraulike.
 • Dyert dhe dritaret me punim Druri.
 • Intesiteti sizmik i sheshit të ndërtimit : 8 Ballë.
 • Shtëpia ka oborr e cila ka ambjent per parking.
 • E përshtatshme për Banim ose për zhvillim Biznesi të tipit Bujtinë.
  ÇMIMI: (I diskutueshëm)
 • Dokumentacioni i Rregullt.
  Adresa :  Rruga : “Emin Duraku”, Korçë

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:
Mob/Tel: +355696834747 / +35582254054
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kstrioti , nr.2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-08175
Property Type: Vila Moderne
Property Status: Sale

Features:

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Concrete flooring
 • Garage
 • Heating
 • kitchenette
 • Trees and Landscaping
 • Truall

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for VILË 3 KATËSHE NË SHITJE, SHKOLLA E MUZIKËS , KORÇË

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram