Apartament në shitje

200 m from Grand Masoutis and the Kalamaria Pedestrian Walk
Apartament në shitje

Adresa:200 m nga Grand Masoutis dhe Pedonalja Kalamaria (Greqi)
Siperfaqja:106m2 bruto dhe 94m2 neto
Kati i 5-të
Përbëhet nga 3 dhoma, sallon, kuzhine dhe 2 tualete.

Cmimi: 250000€

Për nje vizite ne prone na kontaktoni:
Mob/Fax: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11253
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament në shitje

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram