LOFT PER SHITJE ,GREECE

Sofouli Kalamaria Thessaloniki ,Greece

LOFT PER SHITJE

Adresa :Sofouli Kalamaria Thessaloniki ,Greece
Siperfaqja : 59 m²
Organizimi : 2 dhoma gjumi , sallon + kuzhinë dhe 2 tualete

Cmimi: 140,000 €

Për më shumë informacion na kontaktoni :
Mob: +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti, nr. 2 , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11349
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for LOFT PER SHITJE ,GREECE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram