Njesi biznesi me qera

korce

Siperfaqe 349 m 2
Ndërtim i ri edhe me karakteristika superiore
Disponon tualet & fasadë xhami
Ndodhet në një zonë mjaft të Frekuentuar të qytetit por edhe të qetë për zhvillim te një aktivitet pranë City Center dhe Procredit Bank
Cmimi :1380€ m ²
Adresa : Pranë City Center dhe Procredit Bank
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Tel : +355 822 57 110
Email: info@dionimobiliare.com
Adresa: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr.2 , Korçë.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11201
Property Type: Korca CITY
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Njesi biznesi me qera

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram