NJESI BIZNESI ME QERA (PYLAIA,THESSALONIKI)

Pylaia,Thessaloniki

PYLAIA (CONSTANTINOUPOLITIKA) ne parkun artizanal jepet me qera ambjent autonome pjese e nje kompleksi me siperfaqe totale 2122m2 i perbere nga 4 kate me katin perdhe 520 m2, gjysem bodrum 534 m2 kati 1 534m 2 dhe 2 534m2 te gjitha legale dhe per perdorim kryesor. Ndërtesa është e ajrosur dhe e ndritshme me hapësira të konfiguruara ekspozuese për zyra, dhoma ekspozimi, prodhim dhe magazinim. Ka një zonë të pavarur para dhe mbrapa dhe ngarkim dhe shkarkim komod me 17 vende parkimi ekskluzive + të përbashkëta ekstra, sistem të plotë të certifikuar të mbrojtjes nga zjarri e me stacion pompimi, dalje emergjente në çdo nivel. sistem i plote sigurie me qark kamerash, sensore dhe alarme brenda dhe jashte pallatit, 2 shkalle komode, ashensor staf me 4 kate, ashensor mallrash me 4 nivele me permasa 1.81m X 1.87m, njesi ftohje me ngrohje te pavarur ne te gjitha nivelet, ngrohje alternative me djeges individual vaji dhe lidhje gazi, ne gjendje te shkelqyer nga (dysheme tavanet pika ndricimi), komplet elektrik, korniza te reja te jashtme, panele elektrike, kabllo te strukturuar, vende pune, dhoma serveri, instalim zanor, instalim per ajrim nepermjet ventilatorit, toke lartësia e katit 1 dhe 2 3.30 m – lartësia e bodrumit 3.87 m, pa ambiente të përbashkëta, kuzhinë, 3 wc në secilin nivel, çmimi 9500€ (Konfigurimi i hapësirës: Bodrum për përdorim kryesor: depo me rampë dhe ashensor mallrash – Kati përdhe: Hyrja qendrore / Zona e prodhimit / zyrat e prodhimit / Zona e magazinës – Kati 1: Zonat e zyrës / Show room / Magazina / Apartament 100 m2 – Kati 2: Zyra.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10603
Property Type: Thessaloniki Region
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for NJESI BIZNESI ME QERA (PYLAIA,THESSALONIKI)

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram