APARTAMENT PER SHITJE

Kalamaria Agios Panteleimon

Apartment, 122.00 m2

Kalamaria Agios Panteleimon per 250,000€.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te dhe ka 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe nje tualet. Prona ka gjithashtu sistem ngrohje: Individuale – Elektrike, dysheme mermeri dhe druri, pamje nga horizonti i hapur, Dritare: Alumin – Rrëshqitës, Derë e armuar, ashensor, një depo 10 m2 , tenda, dritare dopio xham, ballkone: 10 m2.

Objekti eshte ndertuar ne vitin 1986.

Vlerësimi i Energjisë së Ndërtesës: C

Largësia nga deti 2000 metra,

Largësia nga qendra e qytetit: 100 metra

Largësia nga aeroporti më i afërt: 12000 metra,

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11893
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for APARTAMENT PER SHITJE

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram