Duplex per qera

 Agios Ioannis (Kalamaria) ,Greqi

Agios Ioannis (Kalamaria) ,Greqi
Sipërfaqja : 157 m²
Prona e sapondërtuar, 2 nivele ( kati i III & IV )
Ajo përbëhet nga 3 dhoma, sallon, kuzhinë të veçantë, 2 banjo, wc, hapësirë të mbyllur parkimi, hapësirë magazinimi në kuzhinë dhe magazinë në bodrum.
Ajo ka ngrohje individuale të gazit, një derë sigurie dhe ndodhet në një zonë të qetë familjare.

Cmimi i qirasë : 1450 €

5.8 km nga Thessaloniki Interbalkan Medical Center
8.2 km nga klinikiagiosloukas.gr
8.9 km nga genikikliniki.gr

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-11899
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Rent

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Duplex per qera

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram