Apartament ne Shitje Kato Ilioupoli (Stavroupoli),Thessaloniki

Kato Ilioupoli,Thessaloniki

Apartament ne Shitje Kato Ilioupoli
Cmimi: 97,850€
Apartament i shkelqyer plotesisht i rinovuar  95 m²  me 2 dhoma gjumi, kuzhinë të veçantë, banjo të gjerë me dush dhe dhomë ndenjeje me ballkone të gjitha perreth. Eshtë e vendosur në një park, shumë pranë tregut të rrugës dhe shkollave. Ideal per investime.
-Kati i 1
-Ngrohje autonome (Gaz)
-Viti i ndertimit: 2000
-I rinovuar

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10711
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament ne Shitje Kato Ilioupoli (Stavroupoli),Thessaloniki

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram