Apartament në shitje Kato Toumpa,Thessaloniki

Dimitsanas 30,Thessaloniki

Apartament ne Shitje Kato Toumpa
123.600€ , 84 m2.
Apartamenti eshte komod  84 m² kati i 2-te. Përbëhet nga 2 dhoma gjumi,kuzhinë të veçantë, dhe banjo. Ndodhet në një ndërtesë të ndërtuar në vitin 1978 në një lagje të qetë, ka fasade, me ngrohje individuale të gazit, derë sigurie, korniza të reja të jashtme të izolimit termik. Prona ka nevojë për restaurim, me shumë mundësi dhe të përshtatshme për investime.

-Ashensor
-Verande
Siperfaqja ndertimore: 400 m²
Shpenzimet mesatare mujore të përbashkëta: 1 €
Korniza: alumini
Dera e sigurisë
Hyrje nga: Rruga e Asfaltit
Fasade
Tendat
Lloji i dyshemesë: Tile-Wood
Drite natyrale

-Ka nevoje per restaurim.

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10693
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament në shitje Kato Toumpa,Thessaloniki

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram