Apartament ne shitje Lahanokipoi (Vardaris – Lahanokipi) – Greece

Thessaloniki

Apartament ne shitje Lahanokipoi (Vardaris – Lahanokipi) – Greece

Apartament komod me siperfaqe 85 m2 ne katin e 4, me pamje pa limit dhe afer stacionit te metros. Apartamenti eshte ne nje pallat me ashensor, perbehet nga 2 dhoma, nje sallon dhe nje kuzhine me vete. Gjithashtu apartamenti ka nevoje per restaurim.
Cmimi: 88.000 €

Për detaje na kontaktoni:
Mob +355696834747 / +355 822 57 110
Email: realestate.dion@gmail.com
Adresa e zyres: Bulevard Gjergj Kastrioti , nr. ² , Korce

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10903
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament ne shitje Lahanokipoi (Vardaris – Lahanokipi) – Greece

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram