Apartament ne shitje Martiou (Voulgari – Ntepo – Martiou),Thessaloniki

Kalliga 4,Thessaloniki

Apartament per Shitje ne Zonen Bregdetare,  Martiou (Voulgari – Ntepo – Martiou),
Cmimi: 293,550 €
Ka veranda të mëdha, në zonën e zonës bregdetare, në një vend të shkëlqyer, me pamje. Prona është në fazën e rinovimit, është 92 m². Përbëhet nga 3 dhoma gjumi ,sallon me kuzhinë dhe banjo me dritare.Avantazhi  përtej vendndodhjes është se ka tarraca të mëdha si përpara ashtu edhe pas dhomave, duke e bërë atë një nga pronat e pakta me këtë cilesi. I përshtatshëm për familjet dhe për ata që duan ballkone të medha.|

-Ashensor
-Veranda
-Sip.e ballkoneve: 80 ㎡
-Shpenzimet mesatare mujore të përbashkëta: 1 €
-Dera e sigurisë
-Hyrje nga Rruga e Asfaltit
-Fasade
-Lloji i dyshemesë: Tjegulla
-Drite natyrale

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10700
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for Apartament ne shitje Martiou (Voulgari – Ntepo – Martiou),Thessaloniki

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram