OBJEKT NE SHITJE (THESSALONIKI,GREECE)

Tantalou 25 Thessaloniki
Objekt ne Shitje Thessaloniki,Greece
Sip: 63m²
Objekti ndodhet ne katin e IV dhe gjithashtu disponon ashensor.
Viti i ndertimit:2008
Ambienti mund te perdoret dhe per zyra te ndryshme, sic ka funsionuar me perpara ose per objekt banimi.
Ne qënder te qytetit prane (Kapsis Hotel, Thessaloniki)

Cmimi: 70,000€

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10541
Property Type: Thessaloniki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for OBJEKT NE SHITJE (THESSALONIKI,GREECE)

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram