SHITET – Halkidiki, Greece

halkdiki

SHITET
Adresa: Aphytos, Halkidiki – Greqi
500 metra nga Cora Hotel & Spa Resort 5*.
Çmimi: 165 000 €
Siperfaqe totale: 100 m2

Siperfaqe e katit te parë: 40 m2
Një tualet dhe një dhomë.

Siperfaqja e katit te dyte (duplex): 60 m2
Dy tualete dhe dy dhoma.

Ka parkim, B.B.Q dhe një oborr i madh.

Për më shumë informacion që telefononi:
+355 69 683 47 47 /+30 699 4723510
realestate.dion@gmail.com

Share and Enjoy !

0Shares
0


0

Property details:

Property ID: HI-10881
Property Type: Halkidiki
Property Status: Sale

  REZERVO TAKIM

  Nearby places powered by yelp

  Review for SHITET – Halkidiki, Greece

  Avatar
  Overall Rating:
  Cilesia e Prones
  Vendndodhja
  Karakteristikat
  Review Content:
  Login to leave a review
  Language »
  FacebookInstagram